Головна » 2018 » Січень » 25 » День відкритих дверей
17:12
День відкритих дверей

«Хто там?» День відкритих дверей у закладі дошкільної освіти №9 «Золотий ключик».

Що відкритіша та прозоріша діяльність освітнього закладу, то більше довіри батьків та громадськості. Так, 19 січня свої двері гостинно відкрив заклад дошкільної освіти №9 «Золотий ключик».

День відкритих дверей дав можливість познайомити батьків з освітнім закладом, його традиціями, правилами, особливостями освітньо-виховної роботи, зацікавити нею й залучити до участі.

В програмі дня були представлені різні заходи, метою яких було: популяризувати діяльність освітнього закладу, активізувати взаємодію педагогічного колективу і сімей вихованців, ознайомити із життєдіяльністю дітей у садочку, оцінити якість освітніх послуг, взяти на себе активну роль учасника освітнього процесу, відчути мікроклімат у групах дітей, у педагогічному колективі, висловити свої побажання щодо організації освітньо-виховного процесу та набути нового педагогічного досвіду.

Будній день для маленьких вихованців дитячого садка та їх батьків став незвичайним і довгоочікуваним, адже всі старанно готувалися, щоб продемонструвати свої навички та вміння. Програма групових заходів була досить насичена та цікава. Батьки які були присутні на заняттях, брали безпосередню участь в освітньому процесі.

Підводячи підсумок проведеного заходу педагоги і батьки зійшлися на думці, що така форма роботи є ефективною у співпраці освітнього закладу з родиною.

Пам’ятайте те, що у «Золотому ключику» двері завжди відчинені, а дзвінкий дитячий сміх запрошує всіх у добру світлу казку.

Категорія: Наші новини | Додала: Раїса | Рейтинг: 5.0 (41)
Всього коментарів: 0
avatar