Головна » 2018 » Лютий » 28 » Кобзарем його ми звемо…
20:50
Кобзарем його ми звемо…
Кобзарем його ми звемо.
Так, від роду і до роду
Кожен вірш свій і поему
Він присвячував народу!

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря.

На початку березня в нашій державі вшановують пам’ять Великого Кобзаря. В ЗДО №9 «Золотий ключик» уже стало традицією відзначати шевченківські дні. Саме тому та з метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов’язаного з іменем видатного митця у нашому садочку відбувся конкурс на краще читання віршів Шевченка «Слово Тараса для маленьких українців».

Із уст дошкільнят линули вірші та пісні, написані Шевченком. А його величний образ поставав у нових ліричних творах поетів. Звисока споглядає Тарас на свою Україну. Бо безсмертна слава народного поета – патріота.

Духовність людини є плодом діяльності її духу, тому плекати духовність у кожній дитини – святий обов’язок і справа честі кожного педагога.

Згідно з конкурсом «Слово Тараса для маленьких українців» на краще читання віршів Т.Г. Шевченко прийміть участь у голосуванні до 09 березня 2018 року.

Для голосування потрібно бути зареєстрованим користувачем на нашому сайті та у підрозділі Форуму відати свій голос за найкращого на вашу думку, або одразу за декількох дітей.

Категорія: Наші новини | Додала: Леся | Рейтинг: 5.0 (24)
Всього коментарів: 0
avatar