Головна » 2017 » Січень » 5 » Місячник з правил дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»
23:09
Місячник з правил дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»

На підставі наказу по ДНЗ №14 від 15.08.2016 року про проведення місячника по організації роботи з питань виконання правил дорожньої безпеки з 20.08.2016 року по 20.09.2016 року в дошкільному навчальному закладі №9 «Золотий ключик» на основі акції «Увага! Діти на дорозі!» пройшов місячник безпеки дорожнього руху.

Протягом місяця діти нашого садочка мали можливість якомога більше взнати про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки та значення деяких з них, а також згадали про правила поведінки в транспорті.

Усі знання проводилися у формі сюжетно – рольової гри, що заохочує дітей до активної ігрової та рухової діяльності. Гра дітей стає цікавішою, якщо «водії» й «пішоходи» не лише рухаються у визначених напрямках, а «інспектор ДАІ» регулює рух, але в гру включаються й «машини спеціального призначення» - «швидка допомога», «пожежна», «таксі»; «пішоходи» поспішають на роботу, до школи, в магазин тощо.

Під час прогулянок, екскурсій, піших переходів, вихователі постійно звертали увагу на проїжджу частину вулиці: який транспорт рухається, де саме він може їздити, для чого тротуар, перехід «зебра», світлофор; закріплювали правила поведінки на зупинках місцевого транспорту. Була організована та проведена лялькова вистава «Дорожня школа звірят» (для всіх груп).

Також, незабутньою подією для малят став візит інспектора дорожньо-патрульної служби, який розповів про правила поведінки на дорозі, дорожні знаки та дорожню розмітку та ознайомив дітей з машинами спеціального призначення. Також запропонував проблемно-пошукові питання та практичні завдання для дітей, які підтвердили отримані дітьми знання про правила поведінки на вулиці.

Категорія: Наші новини | Додала: Леся | Рейтинг: 5.0 (7)
Всього коментарів: 0
avatar