Головна » 2018 » Жовтень » 24 » Місячник безпеки на залізничному транспорті
20:58
Місячник безпеки на залізничному транспорті

Дуже часто люди забувають, що залізничні об’єкти являються зонами підвищеної небезпеки і через це нехтують правилами безпеки.

В результаті цього недбальства трапляються випадки невиробничого характеру, а через те, що залізничні об’єкти є зонами підвищеної небезпеки, більшість з цих випадків мають смертельні наслідки.

На виконання наказу відділу освіти від 16.10.2018р. №20.03-15/91 «Про проведення місячника безпеки на залізничному транспорті», наказу по ЗДО №64 від 17.10.2018р. та з метою поліпшення якості освітньо-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки, захисту життя, удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників з питань профілактики невиробничого травматизму на залізничному транспорті з 17 жовтня по 24 жовтня 2018 року в ЗДО №9 «Золотий ключик» було проведено Місячник безпеки на залізничному транспорті.

Протягом Місячника дошкільники отримали багато необхідних знань та практичних навичок по правилам безпеки громадян на залізничному транспорті, та необхідності виконання цих правил усім (і малюкам, і дорослим), щоб не трапилося біди.

Змістовна робота колективу дитячого садка сприяє профілактиці травматизму дошкільників, збереженню їх життя і здоров’я, привчає поважати і виконувати правила безпеки на залізничному транспорті з дитинства.

Категорія: Наші новини | Додав: Дмитро | Рейтинг: 5.0 (14)
Всього коментарів: 0
avatar