Головна » 2018 » Січень » 24 » Нетрадиційне фізкультурне обладнання
19:10
Нетрадиційне фізкультурне обладнання

В ЗДО №9 «Золотий ключик» 23 січня були підведені підсумки огляду нетрадиційного фізкультурного обладнання серед вікових груп для організації фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми. У конкурсі брали участь педагоги усіх вікових груп ЗДО №9 «Золотий ключик». Огляд був проведений згідно річного плану закладу дошкільної освіти та на підставі наказу №16 від 19.01.2018 року.

Здоров’я – це стан повноцінного фізичного, психічного і соціального благополуччя. Фізкультурно-оздоровча робота в ЗДО – одна з ключових в системі дошкільної освіти. І це цілком зрозуміло, адже головне завдання ЗДО – створити найспритніші умови для правильного фізичного розвитку дитячого організму. Успішному розв’язанню цієї задачі сприяє комплексне використання нетрадиційного фізкультурного обладнання.

З метою створення умов для самостійної рухової діяльності дітей в групах, спонукання вихователів до творчої діяльності, обміну педагогічним досвідом, а також поповнення фізкультурних куточків необхідним нестандартним обладнанням проведений огляд нетрадиційного обладнання.

За результатами огляду можна констатувати, що педагогічний колектив активно і творчо працював за даною метою та задачею. Фізкультурні куточки в кожній групі значно поповнилися нестандартним фізкультурним обладнанням.

Категорія: Наші новини | Додала: Леся | Рейтинг: 5.0 (22)
Всього коментарів: 0
avatar