Головна » 2018 » Травень » 2 » Профілактика емоційного та професійного вигорання педагога
19:05
Профілактика емоційного та професійного вигорання педагога
Щоб мати більше, ви повинні представляти собою більше.
Вольфганг Гете
Щоб досягти великих результатів у зовнішньому світі, нам необхідно попрацювати над світом внутрішнім, удосконалити себе.
Наталія Баранова

Педагогові потрібно чимало мужності та сил, аби щоденно з посмішкою заходити до групи дітей, обіймати поглядом усіх своїх неповторних "чомучок" і дарувати їм любов та мудрість. Але мало хто з педагогів витримують таке "навантаження". Сьогодні з’являється такий термін як "професійне вигорання", що є наслідком некерованого стресу, викликаного міжособистісним спілкуванням в професійній діяльності.

Саме тому 02 травня в ЗДО №9 «Золотий ключик» пройшов тренінг з профілактики професійного вигорання. Учасниками заняття стали педагогічні працівники закладу освіти.

Тренер, Анастасія Олегівна Снігова, психолог мобільної бригади №23 м. Новогродівка від Благодійного міжнародного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» при підтримці UNICEF, проводила з учасниками вправи та техніки арт-терапевтичного напрямку, завдання яких було актуалізувати знання з даної теми, сприяти особистісній рефлексії, знайти приховані ресурси, навчитися знімати напруження.

Учасники тренінгу створювали казки, виконували тілесні вправи, працювали з кольорами, занурювались у дитинство за допомогою візуальних образів.

Педагоги зазначили, що час пройшов швидко, вправи були корисними, пошук ресурсів вдався. Відкритість педагогів до роботи в групі сприяла позитивній та розкутій атмосфері.

Категорія: Наші новини | Додала: Леся | Рейтинг: 4.9 (16)
Всього коментарів: 0
avatar