Головна » 2018 » Січень » 31 » Психологічний тренінг для вихователів
11:24
Психологічний тренінг для вихователів

У дошкільному навчальному закладі №9 «Золотий ключик» пройшов психологічний тренінг для вихователів ЗДО «Мистецтво спілкування. Техніки відмови співрозмовнику», який провела психолог мобільної бригади №23 м. Новогродівка від Благодійного міжнародного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» при підтримці UNICEF Снігова Анастасія Олегівна.

Мета тренінгу полягала в гуртуванні педагогічного колективу, розвитку комунікативних навичок педагогів, емоційної стійкості, впевненості в собі, доброзичливого ставлення один до одного.

Тренінг проходив в атмосфері легкого невимушеного спілкування.

Учасники мали змогу розглянути актуальні для педагогів проблеми щодо ефективного спілкування один з одним та з батьками вихованців і визначити можливі шляхи налагодження тісної співпраці.

Тренінг мотивував вихователів до самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетентності. Адже, так важливо, даруючи дітям свою любов, турботу, знання уникати стресу, виснаження, емоційного вигорання, навчитися знаходити час для розвитку власної особистості.

Пам’ятаймо, що виховати щасливу і здорову дитину може лише цікавий, сповнений любові і оптимізму вихователь.

Дякуємо Сніговій Анастасії Олегівні за цікавий та пізнавальний тренінг!

Категорія: Наші новини | Додала: Леся | Рейтинг: 5.0 (30)
Всього коментарів: 0
avatar