Головна » 2018 » Березень » 8 » Восьме березня настало Свято наших милих МАМ
23:44
Восьме березня настало Свято наших милих МАМ

Шостого та сьомого березня в закладі дошкільної освіти №9 «Золотий ключик» пройшли святкові ранки, присвячені жіночому дню 8 Березня.

Разом із приходом весни в наш дитячий садочок завітали святкові ранки 8 Березня. Діти з нетерпінням чекали цього дня, і не випадково. Стільки праці і часу спільно з педагогами дитячого садка було витрачено на підготовку до цього чудового свята. Діти вчили вірші, проводили репетиції, розучували пісні про весну, про маму, готували листівки і вироби для мам і бабусь, малювали їх портрети.

Свята проводились у музичному залі, який яскраво та затишно оформили педагоги закладу, відповідно до тематики свят та пори року. Гостями всіх свят були: Весна, Сонечко, пташечки, джмеликі, квіти. А ще були пісні, веселі і ліричні, про весну, про мам, про бабусь, про подружок дівчаток.

Весело пройшли жартівливі конкурси та ігри з батьками. За веселими таночками, піснями, сценками, віршами, іграми час сплинув непомітно, тож на прощання – подарунки від дітей, які вони зробили власними руками. Усі присутні отримали величезне задоволення від свят.

Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.Категорія: Наші новини | Додала: Леся | Рейтинг: 5.0 (29)
Всього коментарів: 0
avatar