Головна » 2018 » Лютий » 24 » Успіх кожній дитині!
18:31
Успіх кожній дитині!

Під таким гаслом та відповідно річному плану ЗДО на 2017-2018 навчальний рік з 20 по 23 лютого 2018 року у нашому дитячому садочку були проведені підсумкові заняття: у молодших, середніх групах відповідно до Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Дитина», в старшій групі програми «Впевнений старт».

Перевіркою були охоплені всі вікові групи:

- І молодша група "Казка" (вихователь Снігова Т.В.),

- середня група «Капітошка» (вихователь Лєвашова К.М.),

- старша група «Віночок» (вихователь Рябцева Н.А.).

В ході перевірки було виявлено, що всі вихователі зібрали і систематизували необхідний матеріал (демонстраційний і роздатковий) згідно з віком; дібрали й виготовили різноманітні дидактичні ігри, посібники. Освітні завдання плануються з урахуванням умінь дітей і вимог програми кожної вікової групи. Вихователі володіють методикою організації та проведення мовленнєвої та пізнавальної діяльності. Широко застосовують ігрові методи навчання. Хотілося б відзначити, що майже всі вихователі провели інтегровані заняття, впроваджували інноваційні технології, будували заняття на особистісно-орієнтованих технологіях.

Результатом цієї роботи стали вміння дітей сприймати й розуміти українську мову. Діти молодшої та середньої груп вільно користуються в повсякденному житті словами, що позначають назви дій, ознак, властивостей предметів, речей, явищ. Розказують віршики, фізкультурні хвилинки з цікавим текстом.

Всі підсумкові заняття пройшли на належному рівні, всі вихователі готувалися до показів, ходили один до одного на заняття, самі аналізували заняття – робили самоаналіз, давали своїм колегам зауваження та схвалення, вказували на недоліки в роботі.

Категорія: Наші новини | Додала: Леся | Рейтинг: 5.0 (14)
Всього коментарів: 0
avatar