Головна » 2018 » Вересень » 21 » "Увага! Діти на дорозі!"
19:48
"Увага! Діти на дорозі!"

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил та їх дотримання.

З 17 по 21 вересня у нашому садочку проходив тиждень безпеки руху "Увага! Діти на дорозі", в рамках якого відбулися різні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: 17 вересня – цільова прогулянка молодшої, середньої групи до дороги та екскурсія старшої групи до проїжджої частини, 18 вересня відбулася зустріч дітей дитячого садочка з автоінспекторами ДАІ, 19 вересня перегляд розвиваючих мультфільмів "В гостях у тітоньки Сови", "Малюкам про правила дорожнього руху", 20 вересня пройшли практичні заняття в Автомістечку, у п’ятницю, 21 вересня, було проведено конкурс малюнків "Увага! Діти на дорозі!".

Виставка малюнків "Мій кращий друг – безпечний рух!" – яскраве завершення тижня безпеки руху.

Проведені заходи показали, що вихованці в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Тиждень поглибив знання дітей у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань правил дорожнього руху.

Категорія: Наші новини | Додав: Дмитро | Рейтинг: 5.0 (16)
Всього коментарів: 0
avatar