Головна » 2018 » Квітень » 21 » Весняний благоустрій
11:00
Весняний благоустрій

Питання благоустрою актуальне завжди. Особливо тепер, коли екологічне становище критично погіршується і завдає суспільству чимало проблем не тільки зі здоров’ям, але й вихованням естетичної культури у підростаючого покоління тощо. Саме тому підтримка чистоти і дотримання санітарних норм у дитячих закладах є першочерговим обов’язком керівництва і працівників.

У рамках весняного благоустрою та Дня довкілля на території ЗДО №9 «Золотий ключик» та прилеглих ділянках була розпочата кропітка робота з наведення чистоти та порядку. В процесі місячника колектив з 23 осіб разом із директором дитячого садочка Сверидюк О.С., насамперед очистили територію площею 0,5 га від сміття, якого, до речі, в результаті систематичного прибирання, було небагато. Відтак в приміщенні закладу зроблено генеральне прибирання. З метою озеленення впорядкували клумби, побілили та обрізали дерева, вирубали чагарники тощо.

Усе робиться заради краси, затишку та естетичного вигляду території, де перебувають малюки. Проте робота не закінчується, ще багато планів, адже санітарний двомісячник триває.

Категорія: Наші новини | Додала: Леся | Рейтинг: 5.0 (18)
Всього коментарів: 0
avatar