Головна » 2018 » Лютий » 13 » Впевнена дитина – майбутнє України!
19:55
Впевнена дитина – майбутнє України!

Радісне навчання, пріоритет партнерства, забезпечення максимальної активності дитини під час проживання кожного дня передшкільного року — головні принципи Програми дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Вихователь, який дотримується цих принципів, зможе забезпечити впевнений і успішний старт дошкільників до перспектив майбутнього життя. Нова редакція програми «Впевнений старт» спрямована на створення фундаменту успішності дитини в умовах Нової української школи.

Саме тому, 13 лютого 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №9 «Золотий ключик» відбулось засідання методичної студії у формі тренінгу з питання впровадження нового програмно-методичного комплексу для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», яке провела директор ЗДО Сверидюк Олена Савівна.

У навчанні взяли участь директори закладів дошкільної освіти, вихователі-методисти та вихователі ЗДО міста. Учасники мали можливість детально ознайомитися з особливостями програми та можливостями її реалізації за допомогою розробленого навчально-методичного комплекту «Впевнений старт».

У ході тренінгу педагоги переглянули презентації, опрацювали та отримали авторські роз’яснення щодо використання всіх складових навчально-методичного комплекту (Книга для вихователя, Книга для дошкільника, Альбом з художньо-творчої діяльності, Книга для батьків та сайт), змоделювали та продемонстрували на основі планування «Книги для вихователя» різні форми роботи з дітьми упродовж дня за певними темами.

В анкетах, які опрацювали в кінці засідання педагоги відмітили значні переваги програмно-методичного комплексу «Впевнений старт», зокрема:

  • цілісність, доступність, естетичне оформлення навчально-методичного комплекту;
  • зручність у використанні, оскільки Книга для вихователя є готовим перспективно-календарним планом роботи з дітьми;
  • структурованість та сучасність інформації;
  • можливість працювати педагогам різного кваліфікаційного рівня: від початківця до майстра;
  • наявність сайту, де розміщуються додаткові навчальні матеріали та відео-поради від авторів;
  • сучасний підбір тем на основі філософського підходу на відміну від традиційного лексичного;
  • діяльнісний підхід до організації освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку;
  • можливість активного залучення до освітнього процесу батьків вихованців.

Під час заходу панувала творча невимушена доброзичлива атмосфера, яка сприяла плідній роботі.

Вихователь – методист ЗДО №9 «Золотий ключик» Т.В. Бандолько
Категорія: Наші новини | Додала: Леся | Рейтинг: 5.0 (23)
Всього коментарів: 0
avatar