Головна » 2018 » Лютий » 14 » З Днем Святого Валентина!
19:43
З Днем Святого Валентина!
Вітаємо Всіх відвідувачів нашого сайту з прекрасним святом –
ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА!

У це чудове романтичне свято, коли крізь хуртовинну зиму вже відчутно подих весни, коли для любові, напередодні відлиги, пробуджуються серця, вітаємо всіх самими теплими і щирими словами з Днем Святого Валентина!

Напевно, саме в такі дні народжуються ніжні проліски. І ми бажаємо Вам, щоб і у Вашій душі розквітли перші весняні квіти, даючи дорогу новим чи старим, але головне – великим, світлим, чистим почуттям. Життя є любов, тому без любові життя неможливе! Бажаємо не лише у свято, а й щоденно отримувати знаки уваги і любові, любити і бути коханими! Нехай серед святкових валентинок обов’язково буде та сама, від єдиної, коханої і головної в житті людини, і нехай все складеться в житті якнайкраще!

Прийміть найкращі привітання,
Коли весна ось-ось прийде
І квітне на землі кохання
У ніжний Валентинів день.
Романтична легенда про Святого Валентина

Християнського проповідника Валентина посадили в римську в’язницю за віру й невдовзі засудили до страти. Сидячи під вартою, Валентин закохався у сліпу дівчину, дочку в’язничного наглядача. Користуючись своїми медичними знаннями, він зцілив її від сліпоти.

За іншою версією, сліпа дочка тюремника сама закохалася у Валентина. Той як священик, що дав обітницю безшлюбності, не міг відповісти на її почуття, але в ніч перед стратою (ніч проти 14 лютого) надіслав їй зворушливого листа, який підписав «Твій Валентин».

У пам’ять про це тепер у День Святого Валентина заведено дарувати одне одному «валентинки» – вітальні листівки в вигляді сердечок, з добрими побажаннями, словами кохання.

Категорія: Наші новини | Додала: Леся | Рейтинг: 5.0 (22)
Всього коментарів: 0
avatar