Головна » 2018 » Червень » 3 » "Зірковий квартал"
07:30
"Зірковий квартал"
Свято випуску до школи в старшій групі №1 "Віночок"

30 травня 2018 року урочиста музична зала закладу дошкільної освіти №9 «Золотий ключик» вщент заповнилася гостями. На свій перший випускний бал їх запросили вихованці старшої групи №1 "Віночок". Серед запрошених гостей були присутні найрідніші для випускників люди – це їхні мами і тата, бабусі та дідусі які хвилювалися не менше, ніж діти.

У "Зірковому кварталі" розгорталися події, які нікого не залишали байдужими. Випускники щохвилини отримували бурні оплески та схвалення усіх присутніх. Як справжні артисти – "кварталівці" діти демонстрували свої інтелектуальні та творчі здібності, свою кмітливість. Не залишили нікого байдужими танцювальні номери від татусів та матусь, а навпаки, викликали море позитивних та схвальних емоцій та аплодисментів. Дякуємо батькам за співпрацю!!!

Режисером і постановником інтерактивного свята випуску дітей до школи є вихователь-методист Бандолько Т.В. яка у тісній співпраці з вихователем Рябцевою Н.А. втілила свої "кварталівські" ідеї у життя. Педагоги були впевнені, що їх діти не підведуть, якою б складною не була програма свята...

Педагогічний колектив ЗДО №9 щиро вітає своїх випускників 2018 року з радісною подією у їх житті і радо проводжає у школу. Нехай щастить їм у навчанні і в житті!


Категорія: Наші новини | Додала: Леся | Рейтинг: 5.0 (11)
Всього коментарів: 0
avatar